Anna hry

Anna Hry

Statistika

Kalendář

Novinky

Moje hry

Ano už jsem se vyšvihla tak, že jsem si nainstalovala program na dělání her tak sem nějáké hezké dám. Grafika není moje... Hry si musíte stáhnout (instalovat ne, stačí stáhnout), ale nevím proč by mi sem někdo dával vir nebo něco tak.

book_quest_sounded.exe, (2.41MB)
Česká tlačítka ve výběru nemám, tak to je anglicky, ale nic jiného než ty tlačítka anglicky není. Prostě play = hrát, quit = odejít a jinak ťukejte co tam bude. Jestli už si něco chcete stáhnout, tak si stáhněte tohle, protože tohle je opravdu dobré. Je to skákačka. Se smajlíkem běháte po úrovních, které když vyhrajete, dostanete vždy jednu knížku (nic se s ní nedá dělat, jenom se vám ukáže jak vypadá). Jsou tam různé zlepšováky, jako třeba jezdící plošinka (ovládá se a a s). Vždycky musíte s co nejvíce penízky jít do cíle. Se smajlíkem se dá i docela dobře lítat, vrtulníkovat můžete ťukáním šipky nahoru. Ale jestli se dotknete dynamitu, užere se vám život a musíte znovu ke startu úrovně. Stejně se stane i pokud odejdete z obrazovky. Hezky si zahrajte!
nastrahy.exe, (2.25MB)
Tato hra je pro dva hráče. Jeden spouští nástrahy (a, s, d, f) a druhý před nimi s panáčkem utíká (šipky).
Sběratel.exe, (2.24MB)
Tato hra (moje první) prověří váš postřeh a předvídavost. Sbíráte s panáčkem penízky a diamanty, ale to by nebylo težké. Kolem létají bomby, které když vás trefí, můžete začít znovu. Když se vám zdá že bude bezpečnější všechny své body zapsat do tabulky deseti nejlepších, prostě vlezete do exitu. Kolik jste nahráli?