Anna hry

Anna Hry

Statistika

Kalendář

Novinky

Recenze

Habbo hotel a retro sources

Habbo hotel je anglická hra, kde si zařizujete domeček. Nemusí to být jenom domeček, nábytku je opravdu hodně, takže to může být takřka cokoliv.
Je to úplně výborná, skvělá hra, ale samozřejmě to má nějáký háček. Nábytek se kupuje za kredity. A kredity - ty se kupují za peníze. Za ty opravdové, takže tu je jediná možnost. Buď musíte být velmi inteligentní jako já a najít způsob jak dostat nábytek (z tučňáků) a nebo vyhrát FF - sedání na židle. Ale velký zisk nemusí být, buď prohrajete, a nebo větší hrozba - je to prostě podvod. Majitel vás vykopne a máme po legraci. Ale je zde ještě jedno řečení - nehrát habbo hotel. Samozřejmě, ale to pak asi nebudeme mít kredity a domečky a prostě zábavu. Ale my můžeme ten habbo hotel klidně hrát pořád. A přesto budeme mít kredity. Ale ne na habbu, ale někde na retro sourcech. Já osobně už habbo nehraju, hraju nejradši
Blah hotel - Má jenom 1.000 kreditů, nemá pety, ani ohňostroj, ale má funkční wired hýbání nábytkem a přibývá 250 kreditů za 15 minut. Večer jsou často disconnecty, ale přes den tak jednou za 4 hodiny.
Obbah hotel - Má 7.000 kreditů a hodní moderátoři často přidávají další. Ještě jsem to nepozorovala, ale asi přibývá 75 kreditů za 15 minut. Disconnecty jsou jenom když si zablokujete postavu a prostě blbnete. A má dokonce i ohňostroj, pety a wired taky. Občas vyskakuje (wired). Ale má to hrozně pitomě seřazený katalog, ale dá se na to zvyknout.

Habbo hotel - http://habbo.com/
Retro source seznam - http://retro-source.info/
Blah - http://blahhotel.com/
Obbah - http://obbah.no-ip.org/

Všechno je anglicky a všude jsem (byla dvakrát xD)

Udělalo by mi moc radost když se tam zaregistrujete a přidáte si mě, nebo aspoň napiště do diskuze, přidám si vás sama. :-)
Žádné komentáře